خرید آنلاین تور کویر فهرج
سوالات متداول تور کویر فهرج
ویدیو و عکس های کویر فهرج
نقشه و نمای 360 درجه کویر فهرج

برای مشاهده تورهای آفرودی روی تصویر کلیک کنید

تور کویر مصر

پیشنهادهای ویژه تور کویر فهرج

تورهای کویر فهرج

  تور کویر فهرج

  تورهای کویری مرجع سفر

  مرجع سفر برگزار کننده تورهای بومگردی و آفرود کویری ، برگزاری تور وی آی پی کویر فهرج بصورت اختصاصی و گروهی ، اجرای منظم و هفتگی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت

  تور کویر مرنجاب - تور کویر ورزنه - تور کویر کاراکال - تور کویر طبس - تور کویر ابوزید آباد - تور کویر شهداد

  درباره تور کویر فهرج

  روستای کویری فهرج با بافت مسکونی نیمه متمرکز، به صورت خطی و در جهت جاده دسترسی، در میان دشت استقرار یافته است. مصالح به کار رفته در ساخت خانه ها عمدتا شامل خشت، گل، آجر و آهن است. مسجد جامع در کانون روستا واقع شده و پیرامون آن را بافت مسکونی قدیمی روستا دربرگرفته است.

  درباره تور کویر فهرج

  روستای دشتی فهرج، با معماری سنتی، آثار تاریخی بسیاری دارد و جلوه های یک روستای کویری را به نمایش گذاشته است. از مهم ترین جاذبه های تاریخی این روستا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  عکس دیدنی های کویر فهرج

  کلمات مرتبط

  تور کویر فهرج

  روستایی در قلب کویر و 30 کیلومتری شرق شهر یزد، در مسیر بافق یزد، جا خوش کرده است. روستایی که با ورود به آن، حال و هوایی دیگر را، از زندگی تجربه خواهید کرد.
  روستا فهرج یزد، در ارتفاع 1270 متری از سطح دریا، واقع شده است و از شمال شرق، به کوه چتله منتهی می‌شود. قدمت روستا، به پیش از اسلام می‌رسد و یکی از سکونت‌گاه‌های کهن یزد به شمار می‌آید.
  جالب است، حتی من که از تاریخ خوشم نمی‌آید، با دیدن تصاویر این روستا، مشتاق به دیدن آن شدم. علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و بسیار کهن روستا، سادگی خانه‌های خشتی و کوچه پس کوچه‌های دنج و آرام آن، روحتان را تازه می‌کند.
  مردم روستا، بسیار مهمان‌نواز و خوش‌صحبت هستند. پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های روستا، با لهجه شیرین یزدی، شما را محو شنیدن قصه‌های شیرینشان می‌کنند و شوق شما را دوچندان خواهند کرد.

  نمایش ستون کناری

  هیچ محصولی یافت نشد.