تورهای طبیعت گردی ییلاق فیلبند استان مازندران

تورهای فیلبند با رعایت کامل موارد بهداشتی تحت نظارت شرکت ضدعفونی پاک نهاد

تور یک روزه فیلبند

  تمامی تورها با رعایت نکات بهداشتی برگزار می شود

  به منظور رعایت نکات بهداشتی و آرامش خاطر هموطنان عزیز در تورهای گروهی ، تمامی فضای اتوبوس و محل اقامت قبل از ورود شما عزیزان توسط تیم حرفه ای شرکت پاک نهاد ضدعفونی می گردد و به تمامی مسافرین وسایل بهداشت فردی ( ماسک و دستکش یکبار مصرف ) ارائه می گردد .

  تورها و مناطق گردشگری ایران

  تور ماسال (5)

  تور فیلبند، بام شرقی مازندران

  روستای فیلبند مرتفع ترین روستای شرقی استان مازندران با ارتفاع ۲۳۰۰ متری در جنوب شهرستان بابل ، بخش بندپی غربی استان مازندران قرار دارد .
  از درختان روستای فیلبند تنها گونه های سیاه ریشه مثل انگور ، زرشک کوهی و آلوچه ترش را می توان نام برد.
  فلبند نام اصلی فیلبند است که در گویش مازندرانی ، فل به معنای خستگی و بند هم به معنای بند آمدن است.
  هنگامی که تصمیم گرفتید تا به ییلاق زیبای فیلبند بیاید ، هرگز دوربین عکاسی تان را فراموش نکنید . اقیانوس ابری که مقابل رویتان قرار می‌گیرد مانند دریایی آبی رنگ از ابر های متعدد ، زیبایی طلوع و غروب آفتاب ، هنگامی که آسمان صاف و بدون ابر است قرار گرفتن در مرتفع ترین روستای بابل فیلبند مناظر چشم‌نوازی را برای عکاسی و ثبت به یادماندنی لحظات شما را رقم خواهدزد . فلوئور زیادی که در چشمه های این روستا موجود می باشد، برای استخوان بندی انسان بسیارمفید است.

  چگونه به فیلبند برویم

  چه از سمت شهرهای شمالی قصد سفر را داشته باشید چه از تهران جاده هراز بهترین مسیر می باشد. از سمت آمل حدود 25 کیلومتر و از سمت تهران حدود 100 کیلومتر باید پیش بروید تا به فرعی روستای فیلبند یا سنگچال برسید.پس از گذشتن از روستای سنگچال روستای فیلبند را می بینید.
  فاصله از تهران تا فیلبند 190 کیلومتر ، مدت زمان رسیدن بدون در نظر گرفتن توقف و ترافیک 4 ساعت می باشد .

  جاذبه ها و دیدنی فیلبند

  از دیگر تفریحات در روستای فیلبند کوهنوردی است . یکی از مقاصد کوهنوردی ییلاق فیلبند ، قله ۳۷۰۰ متری حصین بن است که پس از صعود به این قله به راحتی می توانید قله دماوند را ببینید.
  از دیگر مسیرهای کوهنوردی و جاذبه های گردشگری وزیارتی این نقطه از مازندران بقعه امامزاده قاسم است.
  رستم چال منطقه جذاب و دیدنی دیگری است که طبیعت گردان و گردشگران بسیاری برای دیدن این نقطه به فیل بندمی‌آیند، این محل بر اثر برخورد شهاب سنگ دو سوراخ بزرگ در زمین به وجود آورده است.
  جاده چاکوب راپیش بگیرید، به پیاده روی تان ادامه دهید به روستا و جنگل بسیار زیبای الیمستان می رسید که از جذابیت‌های طبیعی دیگر فیلبند میباشد.

  طبیعت حیرت انگیز فیلبند

  طبیعت باورنکردنی، دیدن چشمه های متعدد کوچک و بزرگ از جمله چشمه لار که دارای املاح معدنی بسیاری است و برای درد کلیه مناسب است . جنگل نوردی ، پیاده روی در کنار اقیانوس ابر ها ، لمس زیبایی طبیعت حال و هوای شما را دگرگون خواهد ساخت.

  مکان های اقامتی فیلبند

  به شما پیشنهاد میکنیم شب را زیر سقف آسمان صبح کنید ، تماشای آسمان شب در این منطقه بسیار دیدنی و زیباست . اگر به کمپ علاقه ندارید میتوانید از خانه های روستایی که روستاییان اجاره میدهند

  کی به ییلاق فیلبند برویم

  بهترین فصل سفر به ییلاق فیلبند، بهار و تابستان است. اواخر فصل پاییز به دلیل سرمای استخوان سوزی که دارد تا اوایل بهار روستا تقریبا خالی از سکنه می شود.
  در تابستان هوایی بهاری دارد و به دلیل ارتفاع زیادی که از دریا دارد زمستانهای سخت و پر برف و بارانی دارد، همین امر باعث شده که درختان رشد چندانی در این منطقه نداشته باشند.

  تور فیلبند از تهران

  مرجع سفر برگزار کننده تور فیلبند از تهران بصورت هفتگی و منظم با اتوبوس توریستی و اتوبوس وی آی پی .
  حرکت تور فیلبند از تهران هر جمعه صبح و ساعت برگشت به تهران 12 شب همان روز می باشد .

  تور فیلبند از کرج

  مرجع سفر برگزار کننده تور فیلبند از کرج بصورت هفتگی و منظم با اتوبوس توریستی و اتوبوس وی آی پی .
  حرکت تور فیلبند از کرج هر جمعه صبح و ساعت برگشت به تهران 12 شب همان روز می باشد .

  تور یک روزه ییلاق فیلبند ( پرواز بر فراز ابرها )

  فیلبند، ییلاق زیبایی در مرتفع ترین روستای استان مازندران است که از معروفترین ییلاقات منطقه می‌باشد. روستای فیلبند با آب و هوای مطبوع و طبیعتی بکر در کنار قدم زدن بر روی ابرهایی که از هر سو در حال حرکت اند، در جاده هراز و ۱۰ کیلومتری شهرستان آمل مازندران قرار گرفته است.
  تماشای پدیده اقیانوس ابرها بر فراز بام فیلبند، ایستادن بر بام شرقی استان مازندران، بازدید از کلبه های چوبی در دشت های سرسبز، جنگل پیمایی و بازدید از جنگل های چلاو سنگچال و سفر به ارتفاعات ۲۳۰۰ متری ییلاق فیلبند از برنامه‌های سفر یک روزه به وسیله تورهای طبیعت گردی مرجع سفر می باشد.
  از ابتدای اردیبهشت تا اواخر مهرماه با تورهای یک روزه، به یکی از شگفتی‌های طبیعت خطه ی سرسبز شمال، ییلاق زیبای فیلبند بیایید

  تور فیلبند

  برای خرید و مشاوره تور طبیعت گردی ییلاق فیلبند با مشاوران ما تماس بگیرید

  09120486636 – 02188978242

  برترین تورهای طبیعت گردی فیلبند استان مازندران در وبسایت مرجع سفر

  نمایش ستون کناری

  هیچ محصولی یافت نشد.