صفحه اصلی آفر تور ماسال بهار 98

هیچ محصولی یافت نشد.

تور ماسال

تور ماسال در دسته تورهای 2.5 روزه قرار دارد .

حرکت تور ماسال چهار شنبه هر هفته بعد از ساعت 19 که عموما از میدان آرژانتین میباشد.

محل اقامت تور کلبه های چوبی مجهز و یا هتل می باشد .

تورهای ماسال

تمامی تورها با رعایت نکات بهداشتی برگزار می شود

به منظور رعایت نکات بهداشتی و آرامش خاطر هموطنان عزیز در تورهای گروهی ، تمامی فضای اتوبوس و محل اقامت قبل از ورود شما عزیزان توسط تیم حرفه ای شرکت پاک نهاد ضدعفونی می گردد و به تمامی مسافرین وسایل بهداشت فردی ( ماسک و دستکش یکبار مصرف ) ارائه می گردد .

تور ماسال وی آی پی

با توجه به اینکه در نوروز سال 99 ویروس کرونا وارد کشورمان شد و خاطره عجیب و البته سختی را برای ما به جای گذاشت و هیچکدام از هموطنانمان نتوانستند به مسافرت یا به زادگاه خود بروند در شرایط امروز نیاز به سفر شدیدا احساس می شود . ولی آیا با این شرایط موجود در کشور رفتن به سفر و مسافرت کار درستی است یا خیر ؟

با تجربه ای که همه ما در این چند ماه کست کردیم باید در نظر داشت که راه های انتقال ویروس کرونا کاملا قابل شناسایی و قابل کنترل هستند و اگر نکات بهداشت فردی را رعایت کنیم می توان با خیالی راحت راهی یک تور طبیعتگردی با حتی همین تور ماسال شد .

با توجه به اینکه سلامت روح و جسم شما در تمامی تورها برای ما بسیار قابل اهمیت است در همین راستا سعی کردیم از ابتدا تا انتهای تمامی برنامه های گردشگریمان را بررسی کرده و تمامی نکاتی را که برای رعایت بهداشت نیاز است انجام دهیم .

ارائه دستکش و ماسک پزشکی در تمامی تورها برای مسافرین عزیز به صورت رایگان و وجود مواد ضدعفونی دست در داخل اتوبوس ها و محل عمومی اقامت گاه ها الزامیست .

رعایت فاصله اجتماعی در تور نیز یکی از مباحثی است که باید به طور جدی و قاطع رعایت شود تا همگی از یک تور شاد و آرامش بخش لذت ببرند .

تور ماسال بصورت منظم و هفتگی به صورت عادی و وی آی پی برای شما عزیزان اجرا می شود تا بتوانید با خیالی راحت به سفر بروید .

ماسال ، تکه ای از بهشت ایران زمین

شهر ماسال یکی از مناطق کوهپایه ای استان گیلان درکنار کوه های تالش است که با داشتن آب و هوای بی نظیر و طبیعتی سرشار از زیبایی ، یکی از جذاب ترین و دلربا ترین شهرستانهای گیلان به شمار می رود.
جلوه های طبیعی و منحصر به فرد این منطقه ازاستان گیلان آنقدر وسیع و گسترده است که می توان ماسال را بهشت دست نخورده ای از طبیعت نام برد. شهرماسال در50 کیلومتری غرب شهر رشت قراردارد که از طرف شمال به رضوانشهر ، ازشرق به فومن وصومعه سرا ، ازجنوب وغرب به خلخال و استان اردبیل محدود می شود.

ماسال دومین شهرستان مرتفع استان گیلان بعد از رودبار است. ماسالی ها به زبان تالشی صحبت می کنند و اغلب آنها کشاورز برنج هستند و در کنار کشاورزی ، دامپروری ، زنبورداری ، پرورش آبزیان وکرم ابریشم از مهمترین فعالیت های آنان است.

درماسال بیش از 17 غار کوچک و بزرگ وجود دارد که بعضی از آنها طبیعی هستند و بزرگترین آن غارآویشو است ، این غاردر ارتفاع 1300 متری ازدریا قرار دارد و دیدن قندیل های زیاد و هفت آبشارآن شما را حیران و شگفت زده خواهد کرد.
قدمت غار آویشو به 75 میلیون سال قبل باز می گردد که ازبزرگترین و طویل ترین غارهای استان گیلان در شاندرمن است که ژرفای غارآویشو بیش از 2کیلومتر است.

ماسال ازچشم اندازهای جنگلی و کوهستانی بسیار زیبا و فراوانی برخوردار است ، رودخانه های مهم ماسال رود خالکایی و رود مرغک شاندرمن هستند که وجود آنها درمیانه ماسال زیبایی این شهررا چند برابر کرده است ، رودخانه خالکایی از مرتفع ترین قله منطقه شاه معلم سرچشمه می گیرد که پارک ساحلی ماسال درکنار این رودخانه قرار دارد ونوشیدن یک چای داغ و تازه دم بهترین انتخاب شما خواهد بود.
ماسال شهرآبشاراست ، آبشارهایی نظیر ویوز، آبشارخون که بیش از 15متر ارتفاع دارد ، آبشار تولی نساء وآبشار 10 متری رامینه ازدیدنی ترین و مهم ترین مناطق ماسال است.
اسبه ریسه نام دیواره سنگی است که یکی از صخره های بلند سنگ نوردی ایران محسوب می شود ومی توان مسابقات بزرگ ملی و حتی جهانی در آن برگزار کرد.
ماسال همچنین اماکن مذهبی و زیارتی بسیاری دارد که خود به تنهایی یک عامل مهم درجذب گردشگر است ، بقعه آقا سید مهرعلی وآقا سیدرضا علی پسران امام موسی کاظم درروستای شالماء 12کیلومتری شهر ماسال که یکی از دهکده های زیارتی سیاحتی ماسال است قراردارد.
بدون توقف و ترافیک 5 ساعت می باشد .

اولسبلانگاه

قدم زدن دراولسبلانگاه در اتفاع 1489 متری از سطح دریا با دیدی از اقانوس ابر تجربه کنید . مردمی خونگرم، دوست داشتنی و بسیار مهمان نواز هستند . اولسبلانگاه در روستای گیلوانه 25 ئکیلومتری جنوب ماسال واقع شده است . بهد از ناپدید شدن ابرها شما با چشم می توانید جاده زیباس ماسوله به خلخال را مشاهده کنید . دیدن اسب های اصیل در هتلی که کشتی گیر معروف اهل ماسال فردین معصومی در آنجا بنا کردا

عکاسی از این منطقه یکی از جذابترین تفریحات است  ، اقامت در کلبه های جنگلی و شب نشینی دور آتش در ارتفاعات ماسال از هیجان انگیزترین تفریحات تور ماسال است .

پیاده روی درارتفاعات ماسال وارتفاعات آلاله پشته که محل شهادت میرزا کوچک خان جنگلی است، طبیعت مه آلود ییلاق اولسبلانگاه که ییلاقی میان کوهی وپرجمعیت است، گشت و گذار در هوای لطیف جنگل های اولسبلانگاه به معنای جایگاه بلندی که روی آن درخت ممرز می روید وصرف نهرهای لذیذ دست پخت زنان روستا دراقامتگاه محلی کلبه های چوبی، حرکت درجنگل میان درختان همه وهمه دروصف زیبایی های گسترده طبیعت بی مثل ومانند است.

بهترین زمان و فصل سفر به ماسال

آب و هوای ماسال معتدل و مرطوب است، درپاییز و زمستان سرد و دربهاروتابستان میانگین دمای آن 18 درجه است.
اردیبهشت ماه تا اواخر تابستان بهترین زمان سفر به ماسال است زیرا درماه های دیگر سال آنقدر مه بالا است که چیزی دیده نمی شود.

چگونه به ماسال برویم ؟

گیلان، شهرستان ماسال، شمال غربی شهر رشت. قبل از ورود به رشت از سمت امامزاده هاشم (ع) کمی بعد از پلیس راه رشت، در جاده سراوان ادامه مسیر دهید تا به ییلاق ماسال برسید.
فاصله از تهران تا ماسال 380 کیلومتر ، مدت زمان رسیدن بدون در نظر گرفتن توقف و ترافیک 5 ساعت می باشد .

سوغاتی های معروف ماسال

سوغات معروف ماسال نان زرین درییلاقات، صنایع دستی، شال، صنایع چوبی، چلونگری وجاجیم بافی است. گردشگران و طبیعت گردان می توانند از بازارهای محلی ماسال که درمیدان اصلی شاندرمن پنجشنبه و شنبه بازار برگزار می‌شود دیدن کنندو محصولات محلی نظیر پنیر، کره، ترشی های محلی وصنایع دستی مردم ماسال رااز نزدیک ببینند.

سوالات متداول تورهای ییلاق ماسال

✅ ییلاق ماسال کجاست ؟

ماسال شهری ییلاقی در شهر گبلان در مجاورت کوه های تالش است

✅ بهترین فصل و زمان برای سفر به ماسال کدام است ؟

ماسال در هر فصل و زمان زیبایی منحصر بفرد خود را دارد ( 4 فصل )

✅ بهترین مسیر برای رفتن به ماسال کدام است ؟

تهران - کرج - قزوین - منجیل - امام زاده هاشم - فومن - صومه سرا - طاهر گوراب - ماسال

✅ فاصله ماسال تا تهران چند کیلومتر است ؟

از تهران تا ماسال حدود 380 کیلومتر مسیر جاده ایست

✅ گشت های تور ماسال کدام اند ؟

ییلاقات ماسال - ییلاقات اولسبلانگاه - ساحل گیسوم - آبشار ویسادار

ماسال در هر فصل و زمان زیبایی منحصر بفرد خود را دارد ( 4 فصل )

تور ماسال برای همه سنین مناسب بوده و آمادگی جسمانی بالایی نیاز ندارد

ییلاقات ماسال - ییلاقات اولسبلانگاه  - ساحل گیسوم - آبشار ویسادار

در کنار بازدید از ماسال می توانید از ماسوله ، آبشار ویسادار ، جاده اسالم به خلخال و ... دیدن کنید

ماسال شهری ییلاقی در شهر گبلان در مجاورت کوه های تالش است

تهران - کرج - قزوین - منجیل - امام زاده هاشم - فومن - صومه سرا - طاهر گوراب - ماسال

از تهران تا ماسال حدود 380 کیلومتر مسیر جاده ایست

زمان تقریبی رسیدن به ماسال از تهران 6 ساعت است

آفر تور ماسال

تور ماسال و ییلاق اولسبلنگاه

آفر تور ماسال برای تمامی فصل ها با اتوبوس وی آی پی و توریستی

مرجع سفر ارائه دهنده تور های آفری ماسال

برای خرید و رزرو تور ارزان ماسال و ییلاق اولسبلنگاه با ما در تماس باشید.

09120122879 – 02144288568