تورهای ییلاق ماسال

  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/09
  1398/11/11
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  کلبه چوبی
  179,000 تومان
  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/09
  1398/11/11
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  هتل آپارتمان
  199,000 تومان
  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/16
  1398/11/18
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  کلبه چوبی
  179,000 تومان
  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/16
  1398/11/18
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  هتل آپارتمان
  199,000 تومان
  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/23
  1398/11/25
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  کلبه چوبی
  179,000 تومان
  از تهران
  2.5 روزه
  1398/11/23
  1398/11/25
  اتوبوس 44 نفره توریستی
  هتل آپارتمان
  199,000 تومان

  سوالات متداول تورهای ییلاق ماسال

  ماسال در هر فصل و زمان زیبایی منحصر بفرد خود را دارد ( 4 فصل )

  تور ماسال برای همه سنین مناسب بوده و آمادگی جسمانی بالایی نیاز ندارد

  ییلاقات ماسال - ییلاقات اولسبلانگاه  - ساحل گیسوم - آبشار ویسادار

  در کنار بازدید از ماسال می توانید از ماسوله ، آبشار ویسادار ، جاده اسالم به خلخال و ... دیدن کنید

  ماسال شهری ییلاقی در شهر گبلان در مجاورت کوه های تالش است

  تهران - کرج - قزوین - منجیل - امام زاده هاشم - فومن - صومه سرا - طاهر گوراب - ماسال

  از تهران تا ماسال حدود 380 کیلومتر مسیر جاده ایست

  زمان تقریبی رسیدن به ماسال از تهران 6 ساعت است

  ماسال یا کنارکوه، تکه ای از بهشت ایران زمین

  شهر ماسال یکی از مناطق کوهپایه ای استان گیلان درکنار کوه های تالش است که با داشتن آب و هوای بی نظیر و طبیعتی سرشار از زیبایی ، یکی از جذاب ترین و دلربا ترین شهرستانهای گیلان به شمار می رود.
  جلوه های طبیعی و منحصر به فرد این منطقه ازاستان گیلان آنقدر وسیع و گسترده است که می توان ماسال را بهشت دست نخورده ای از طبیعت نام برد. شهرماسال در50 کیلومتری غرب شهر رشت قراردارد که از طرف شمال به رضوانشهر ، ازشرق به فومن وصومعه سرا ، ازجنوب وغرب به خلخال و استان اردبیل محدود می شود.

  ماسال دومین شهرستان مرتفع استان گیلان بعد از رودبار است. ماسالی ها به زبان تالشی صحبت می کنند و اغلب آنها کشاورز برنج هستند و در کنار کشاورزی ، دامپروری ، زنبورداری ، پرورش آبزیان وکرم ابریشم از مهمترین فعالیت های آنان است.

  درماسال بیش از 17 غار کوچک و بزرگ وجود دارد که بعضی از آنها طبیعی هستند و بزرگترین آن غارآویشو است ، این غاردر ارتفاع 1300 متری ازدریا قرار دارد و دیدن قندیل های زیاد و هفت آبشارآن شما را حیران و شگفت زده خواهد کرد.
  قدمت غار آویشو به 75 میلیون سال قبل باز می گردد که ازبزرگترین و طویل ترین غارهای استان گیلان در شاندرمن است که ژرفای غارآویشو بیش از 2کیلومتر است.

  ماسال ازچشم اندازهای جنگلی و کوهستانی بسیار زیبا و فراوانی برخوردار است ، رودخانه های مهم ماسال رود خالکایی و رود مرغک شاندرمن هستند که وجود آنها درمیانه ماسال زیبایی این شهررا چند برابر کرده است ، رودخانه خالکایی از مرتفع ترین قله منطقه شاه معلم سرچشمه می گیرد که پارک ساحلی ماسال درکنار این رودخانه قرار دارد ونوشیدن یک چای داغ و تازه دم بهترین انتخاب شما خواهد بود.
  ماسال شهرآبشاراست ، آبشارهایی نظیر ویوز، آبشارخون که بیش از 15متر ارتفاع دارد ، آبشار تولی نساء وآبشار 10 متری رامینه ازدیدنی ترین و مهم ترین مناطق ماسال است.
  اسبه ریسه نام دیواره سنگی است که یکی از صخره های بلند سنگ نوردی ایران محسوب می شود ومی توان مسابقات بزرگ ملی و حتی جهانی در آن برگزار کرد.
  ماسال همچنین اماکن مذهبی و زیارتی بسیاری دارد که خود به تنهایی یک عامل مهم درجذب گردشگر است ، بقعه آقا سید مهرعلی وآقا سیدرضا علی پسران امام موسی کاظم درروستای شالماء 12کیلومتری شهر ماسال که یکی از دهکده های زیارتی سیاحتی ماسال است قراردارد.
  ن توقف و ترافیک 5 ساعت می باشد .

  چگونه به ماسال برویم ؟

  گیلان، شهرستان ماسال، شمال غربی شهر رشت. قبل از ورود به رشت از سمت امامزاده هاشم (ع) کمی بعد از پلیس راه رشت، در جاده سراوان ادامه مسیر دهید تا به ییلاق ماسال برسید.
  فاصله از تهران تا ماسال 380 کیلومتر ، مدت زمان رسیدن بدون در نظر گرفتن توقف و ترافیک 5 ساعت می باشد .

  تفریحات و جاذبه های ماسال

  عکاسی از این منطقه یکی از جذابترین تفریحات است ، قدم زدن در اولسبلانگاه در میان ابرها ، اقامت در کلبه های جنگلی و شب نشینی دور آتش در ارتفاعات ماسال از هیجان انگیزترین تفریحات تور ماسال است .

  پیاده روی درارتفاعات ماسال وارتفاعات آلاله پشته که محل شهادت میرزا کوچک خان جنگلی است، طبیعت مه آلود ییلاق اولسبلانگاه که ییلاقی میان کوهی وپرجمعیت است، گشت و گذار در هوای لطیف جنگل های اولسبلانگاه به معنای جایگاه بلندی که روی آن درخت ممرز می روید وصرف نهرهای لذیذ دست پخت زنان روستا دراقامتگاه محلی کلبه های چوبی، حرکت درجنگل میان درختان همه وهمه دروصف زیبایی های گسترده طبیعت بی مثل ومانند است.

   

  سوغاتی های معروف ماسال

  سوغات معروف ماسال نان زرین درییلاقات، صنایع دستی، شال، صنایع چوبی، چلونگری وجاجیم بافی است. گردشگران و طبیعت گردان می توانند از بازارهای محلی ماسال که درمیدان اصلی شاندرمن پنجشنبه و شنبه بازار برگزار می‌شود دیدن کنندو محصولات محلی نظیر پنیر، کره، ترشی های محلی وصنایع دستی مردم ماسال رااز نزدیک ببینند.

  اقامت در ماسال

  در ماسال کلبه های جنگلی زیادی برای اقامت وجوددارد، یکی از هتل‌های معروف ماسال هتل فردین معصومی کشتی گیر معروف است که درابتدای اولسبلانگاه قرار دارد.

  بهترین زمان و فصل سفر به ماسال

  آب و هوای ماسال معتدل و مرطوب است، درپاییز و زمستان سرد و دربهاروتابستان میانگین دمای آن 18 درجه است.
  اردیبهشت ماه تا اواخر تابستان بهترین زمان سفر به ماسال است زیرا درماه های دیگر سال آنقدر مه بالا است که چیزی دیده نمی شود.

   

  تور ماسال

  تور ماسال و ییلاق اولسبلنگاه

  برای خرید و رزرو تور ارزان ماسال و ییلاق اولسبلنگاه با ما در تماس باشید.

  09120486636 – 02188757053

  معرفی گلچینی از برترین تور های ماسال و ییلاق اولسبلنگاه در سایت مرجع سفر.

  برای رزرو تور و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری تور های ماسال و سایر موارد با کارشناسان مرجع سفر تماس بگیرید.

  نمایش دادن همه 6 نتیجه

  نمایش ستون کناری
  نحوه نمایش 9 24 36