هیچ محصولی یافت نشد.

تورهای جزیره قشم

تورهای جزیره قشم
  • تورهای جزیره قشم
  • تور جزیره قشم هوایی
  • تور جزیره قشم از تهران
  • تور جزیره قشم از شیراز
  • تور جزیره قشم از اصفهان
  • تور جزیره قشم از مشهد
جزیره قشم

سوالات متداول تورهای جزیره قشم

بهترین زمان سفر به جزیره قشم فصل پاییز و زمستان است

تور جزیره قشم برای همه سنین مناسب بوده و آمادگی جسمانی بالایی نیاز ندارد

قلعه پرتغالی ها ،گنبدهای نمکی ،ساحل لاک پشت ها ،دشت آهوان و دره سکوت و الهه نمک، غار مراقبه، غار رنگارنگ، کوه یخی، دره تندیس‌ها، دره رنگین‌کمان، ساحل فرش ، ساحل محیط زیست، ساحل مفنق

جزیره قشم در استان هرمزگان قرار دارد

از تهران تا جزیره قشم حدود 1383 کیلومتر مسافت وجود دارد

زمان تقریبی رسیدن به جزیره قشم از تهران با هواپیما 1 ساعت و 55 دقیقه است

جزیره قشم

یکی از جزایر بزرگ خلیج فارس جزیره قم میباشد. راه دسترسی به این جزیره از بندرعباس به وسیله قایق ها یا کشتی های تندرو است. جزیره قشم در استان هرمزگان واقع شده است. قدمت قشم به دوران ساسانی میرسد.جذابیت و طبیعت قشم زبانزد است ولی اغلب دیدنی های آن از مرکز شهر دور هستند. خلیج زیبای همیشه فارس در این ناحیه واقع شده است و جزایر زیادی را درون خود جای داده است که یکی از آنها جزیره قشم است. جزیره قشم در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و یکی از پر جمعیت ترین جزایر خلیج فارس است . سواحل آن اغلب مناسب برای ایجاد لنگرگاه میباشد . اطراف آن را کوههای آهکی فراگرفته است و بعلت نزدیکی به بندرعباس دارای تردد و رفت و آمد فراوانی میباشد . جزیره قشم در حال حاضر یکی از مناطق آزاد تجاری میباشد که از سوی دولت قوانین خاص مناطق آزاد در آن واقع گردیده است . در سال 1385 این شهرستان به سه بخش مرکزی و بخش شهاب و بخش هرمز 7 دهستان تقسیم شده بود . از جاذبه های جزیره قشم به تاریخ، طبیعت شگفت انگیز، خرید و تفریحات آّبی و فرهنگ سنتی مردمان این منطقه میتوان اشاره کرد.

دیدنی ها و جاذبه ها

از جاذبه های جزیره قشم تنگه چاهکوه، تنگه عالی محمد، لنج سازی و بام قشم، غارنمکدان،جنگل حرا، جزایر ناز، منطقه کاسه مسلخ و انجیر معابد را میتوان نام برد. سایر دیدنی های این جزیره پارک کروکودیل ها، آکواریوم، پروانه طلایی و اگر اهل ورزش هستید، پرواز با پاراگلایدر، دوچرخه سواری و غواصی را امتحان کنید.

دره ستارگان، قلعه پرتغالی ها، غار تماشایی خربس، گورستان های تاریخی و آب انبار بی بی از سایر دیدنی هایی است که در سفر به قشم نباید از آن غافل شوید.

در بندر لافت میتوانید از بافت سنتی خانه ها و قلعه نادری و چاه های تلا دیدن کنید. خرید از بازار درگهان را در سفر به قشم فراموش نکنید. روستای شیب دراز نیز محل تخم ریزی لاک پشت هاست که از جاذبه های سفر میباشد. روستای توریان، جزایر ناز، سد گوران در روستای گوران، مقبره ی بی بی مریم در روستای تم سنیتی گزینه های کمی دور تر از شهر قشم میباشند که در صورت داشتن وقت کافی میتوانید از آنها دیدن کنید.

قدم زدن و نشستن کنار ساحل قشم خود به تنهایی از بهترین و جذاب ترین تفریحات در سفر به قشم میباشد.

جذاب ترین قسمت سفر به قشم مراکز خرید و بازار قشم میباشد؛ سیتی سنتر قشم، مرکز خرید ستاره قشم، مجتمع زمرد، مرکز خرید فردوسی، مرجن، پردیس، خلیج فارس، سیمرغ، نخل زرین و راه ابریشم از مرکز خریدهای مهم قشم هستند. در بازارهای بندر درگهان کالاها را میتوانید به قیمت مناسب پیدا کنید. خرید ادویه از قشم که عطر و بوی تندی دارند و کیک هلر، نان تموشی و خرما که از سوغاتی های خوشمزه هستند را فراموش نکنید.

تفریحات

- جاذبه های تاریخی و سیر در تاریخ و فرهنگ و بازدید از بافت سنتی، قلعه پرتغالی ها، گورستانهای تاریخی و آب انبارهاو ...

-سیر درطبیعت شگفت انگیز مانند جنگل حرا،تنگه چاهکوه، غار نمکدان،جزایر ناز و ...

-بازدید از حیات وحش مانند پارک کروکودیل و جزیره لاک پشت ها

-ورزش های نظیر پرواز با پاراگلایدر، دوچرخه سواری، شنا و غواصی

-تماشای ساحل بی نظیر و قدم زدن و عکاسی

-خرید از بازار و مرکزخریدهای قشم و بازار درگهان و خرید سوغاتی های خوشمزه

مسیر دسترسی

۱-فرودگاه بین المللی قشم

در حال حاضر پروازهای فرودگاه قشم به مقاصد زیر و بالعکس صورت می گیرد.

تهران، مشهد، رشت، شیراز، اصفهان، کیش، دبی

2-پایانه اتوبوسرانی قشم

قشم ترمینالی دارد که به مسافران به مقاصد شیراز، بوشهر، تهران، اصفهان و ... خدمات ارایه می دهد. اتوبوس ها به وسیله لندیگراف و از طریق مسیر بندر خمیر - بندر لافت وارد قشم می شوند.

۳- ایستگاه راه آهن بندرعباس

می توانید به ایستگاه راه آهن بندرعباس بروید و از آنجا با شناورهای تندرو خودتان را به قشم برسانید. این شناورها هر بیست دقیقه از اسکله حقانی بندرعباس به سوی قشم می روند و در بندر پل نیز استفاده از لندیگراف ها (خوروبرها) امکان پذیر است. طول مسافت از اسکله حقانی حدود ۲۲ کیلومتر است که بسته به شناور از ۴۰ دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.

تور قشم

 Gheshm Tour

☎ رزرو و هماهنگی تور قشم : 02188757053– 09120486636

☎ رزرو و هماهنگی تور قشم : 02188757053– 09120486636

تور قشم ارزان

آفر تور قشم

تور قشم نوروز 99

تور قشم عید 99

تور قشم

تور ارزان قشم

خرید تور قشم

تور جزیره قشم