نمایش 9 24 36
عنوان تور محل اقامت مدت زمان وسیله نقلیه زمان اجرا آژانس قیمت و تاریخ ها

 

رزرو تور کندی

جذابیت‌های کندی را ببینید

کندی، زیباترین شهر سریلانکا است این شهر شلوغ و رویایی، تنوع فرهنگی جذابی دارد. این شهر رویایی می‌تواند یک شهر شاد و تفریحی برای سپری کردن تعطیلات شما باشد. از امتیازات ویژه این شهر، می‌توان به موسیقی شاد، صنایع دستی و مکان‌های مقدس آن اشاره کرد. این شهر سوغاتی‌های زیبایی هم دارد. اگر قصد دارید این شهر سریلانکا را ببینید، از طریق سایت اقدام به رزرو بلیط کرده و در تور کندی شرکت کنید. در ادامه چند جاذبه این شهر زیبا را به شما معرفی می‌کنیم.

معبد دندان مقدس

معبد دندان یکی از جاهای مقدس سریلانکا است. معبد دندان مقدس در شهر کندی بوده و متعلق به بودا است. این معبد در کنار قله آدم قرار دارد و یک مسیر زیارتی مهم محسوب می‌شود. معبد مقدس سقفی طلایی دارد که دندان بودا را در آن گذاشته‌اند. این معبد مکانی برای عبادت بوداییان بوده است. در صورتی که علاقمند باشید می‌توانید در این مکان به عبادت بپردازید. این معبد در قصر سلطنتی قرار دارد و از چند معبد و موزه تشکیل شده است.

مزرعه چای گیراگاما کندی

یکی از جذابیت‌های کندی، مزرعه چای است. چای سریلانکا شهرت زیادی دارد و در تمامی دنیا معروف است. از تفریحات جذاب این کشور، بازدید از مزارع چای و کارخانه‌های مربوط به آن است. اگر قصد دارید این مکان‌های جذاب را ببینید، از طریق رزرو بلیط در سایت مرجع سفر اقدام کرده و تور سریلانکا را برای دیدن زیبایی‌های آن، انتخاب کنید. در بازدید از این مکان‌های جذاب، مناظری در مقابل چشم شما است که از دیدن آنها سیر نخواهید شد چای در این مزارع زیبا جزو سوغات سریلانکا است و شما می‌توانید با دیدن آنها، از تولید به مصرف، اقدام کنید.

بهترین زمان سفر به کندی

آب و هوای این شهر با شهرهای دیگر سریلانکا، تفاوت دارد. این شهر زیبا در کنار رودخانه‌ای قرار دارد که با تپه‌هایی سرسبز، محاصره‌ شده‌اند. آب و هوای کوهستانی این مکان برای بسیاری از مردم این کشور، توریستی و جذاب است. آب و هوای خنک این شهر رویایی، توریست‌ها را به سمت آن جذب می‌کند. بسیاری از توریست‌ها بهترین فصل سفر به این شهر را تابستان می‌دانند. علت این امر این است که در این فصل، مراسم جذابی برگزار می‌شود که به رژه شهرت دارد. در ماه‌های دیگر سال نیز این شهر رویایی، آب و هوای بسیار خوبی دارد. اما اکثر توریست‌هایی که تابستان را در این شهر گذرانده‌اند آن را با فصل‌های دیگر، قابل مقایسه نمی‌دانند.

شرکت در تور کندی از طریق رزرو بلیط در سایت، می‌تواند شما را به بازدید این مکان زیبا ببرد. با شرکت در این تور گردشگری می‌توانید کندی و زیبایی‌های آن را از نزدیک ببینید و لذت ببرید.

اگر به دنبال سفری متفاوت و مهیج هستید، پیشنهاد ما به شما سفر به کندی می باشد. مرجع سفر برگزار کننده تور کندی با ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات و تخفیفات، می تواند سفری خاطره انگیز و جذاب را برایتان فراهم کند.