هیچ محصولی یافت نشد.

تور آلاچاتی زمینی

آفر تورهای آلاچاتی

مشاهده و رزرو تورهای آفری و لحظه آخری
مشاوره و رزرو تورهای استانبول
09120486636🔶 02188748328
راحتی و آرامش با
مرجع سفر
آشنایی با قطب های
ایران و جهان

تاریخچه آلاچاتی

این شهر در قدیم آگریلیا نام داشته است. قرن چهاردهم بود که عثمانی ها سنگ بنای این شهر را پایه گذاری کردند. از قرن هفدهم به بعد، یونانی های مسلمان در آن سکونت داشتند. تا سال 1990 توجه زیادی به این شهر نشده بود و تقریبا در حال فراموشی بود که روشنفکران صلح دوست به فکر احیای این شهر بسیار زیبا افتادند. ساحل بسیار زیبای این شهر در یک طرف و موج سواری های فوق العاده ای که می توانید در آن تجربه کنید از سوی دیگر، سبب شده است تا تعداد گردشگران آن رو به ازدیاد باشد. در کنار ساحل چند کلاس موج سواری وجود دارد که به مسافران تور آلاچاتی، آموزش موج سواری میدهند. این شهر در سال 2005 به عنوان یک شهر تاریخی به ثبت رسید. اگر با تور آلاچاتی به این شهر سفر کرده باشید، متوجه شده اید که در کوچه های قدیمی امکان تردد خودرو وجود ندارد. خانه هایی قدیمی در این شهر وجود دارند که قدمت آنها به بیش از صد سال می رسد. امروزه از خانه های قدیمی موجود در سایت، به خوبی محافظت می شود برای همین شما قرار است در تور آلاچاتی یک تجربه ی متفاوت از بازدید از کشور ترکیه داشته باشید.

سفر با تور آلاچاتی

تور آلاچاتی سفری به این شهر رویایی و سرتاسر زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد. به عنوان یک توریست و مسافر باید حتما در تور آلاچاتی شرکت کنید و از این شهر قدیمی و بومی از نزدیک دیدن کنید. حتما بارها نام شهرهایی مانند استانبول، آنتالیا، ازمیر، بدروم ومارماریس به گوشتان خورده است. این ها شهرهای مدرن و جدیدی هستند که می توانید زندگی جدید ترکیه را در آن ها ببینید و در رستوران ها و هتل های لوکس آن اقامت داشته باشید. اما اگر به دنبال ماندن در خانه های قدیمی سنگی و سقف های چوبی هستید، ما آلاچاتی را به شما معرفی می کنیم. تور آلاچاتی یک موقعیت فوق العاده است که بتوانید خاطراتی کاملا متفاوت را در سفر به ترکیه برای خود بسازید.

در تور آلاچاتی در کجا اقامت داشته باشیم؟

مسئله ی اقامت در شهر آلاچاتی بسیار مهم است. چرا که شما قرار است در خانه های قدیمی این منطقه اقامت داشته باشید. بسیاری از این خانه های سنگی و قدیمی، امروزه نقش مسافرخانه، هتل و اقامتگاه را برای مهمانان ایفا می کنند. هتل های این شهر از جمله هتل های سنتی و قدیمی هستند که به آنها بوتیک هتل می گویند، برای همین مقداری هزینه های اقامت در آنجا زیادتر از دیگر هتل های هم رده در دیگر مناطق شبه جزیره چشمه می باشد. بسیاری از گردشگران یکی از زیباترین تجربه ها در تور آلاچاتی را سرو صبحانه ای خوشمزه و لذیذ در مهمانخانه ها و هتل های سنتی آن است. اگر هم می خواهید در هتل های مدرن و لوکس اقامت داشته باشید، تنها دو کیلومتر به سمت شمال یا جنوب بروید، در ساحل ایلیجا یا اطراف بندر و اسکله ی آلاچاتی می توانید این هتل ها را پیدا کنید. اگر می خواهید هزینه های اقامت خود را به میزان پنجاه درصد کمتر کنید، پیشنهاد ما این است که به هتل های مرکزی شهر چشمه بروید که در ده کیلومتری غرب آلاچاتی قرار دارد. در سفر با تور آلاچاتی تمام مسیرهای ساحل و مناطق اطراف، خطوط کشی شده و منظم هستند و با ون و تاکسی دسترسی دارند.

تفریح در تور آلاچاتی

تفریح ها در آلاچاتی در زیباترین حالت خود با قدم زدن در کوچه های سنگی و قدیمی شروع می شود و می توانید در کافه ها و چایخانه های فوق العاده ی آن نیز توقف داشته باشید. این خانه ها بعضا بسیار قدیمی هستند و شما در حال بازدید از بازمانده های قرون وسطی هستید. نمای این ساختمان ها با گل های کاغذی رنگارنگ تزیین شده است. میز و صندلی های رنگارنگ در طول کوچه و بر روی خیابان های وجود دارد و به راستی دلربا هستند. غذاها و نوشیدنی های فوق العاده ای را می توانید در این کافه ها امتحان کنید.

دیگر تفریح های مهم آلاچاتی

در كنار قدم زدن در کوچه پس کوچه های قدیمی می توانید تفریح های زیاد دیگری را نیز در تور آلاچاتی تجربه کنید. از جمله:

از آسیاب های بادی قدیمی بازدید کنید.

شنبه بازارها در داخل شهر، شنبه بازار است که میوه ها و سبزیجات تازه و بسیار متنوعی به فروش می رسند. بسیاری از این محصولات محلی هستند و توسط خود اهالی و کشاورزان به فروش می رسند. شما می توانید از تولید به مصرف را اینجا ببینید و غذاهایی که در لحظه طبخ می شوند را نوش جان کنید.

از دیگر تفریح ها در آلاچاتی، موج سواری، ورزش ها، تفریحات آبی و برگزاری تورهای دریایی است که در اسکله ی آلاچاتی برگزار می شود و این اسکله در دو کیلومتری جنوب شهر قرار دارد.

در کافه های و خیابان های مرکزی شب به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.

جشنواره ی گیاهان دارویی در آلاچاتی برگزار می شود، در ماه آوریل می توانید در این جشنواره شرکت کنید.

مسابقات ماهیگیری

تور آلاچاتی زمینی | تور زمینی آلاچاتی | تور آلاچاتی زمینی آفری | تور آلاچاتی زمینی از تهران | تور آلاچاتی زمینی لحظه آخری

مرجع سفر برگزار کننده تخصصی تور های آلاچاتی زمینی

برای خرید و رزرو تور آلاچاتی زمینی با ما در تماس باشید.

 02188757053 – 09120165216

تور آلاچاتی – تور آلاچاتی نوروز 99 – تور آلاچاتی زمینی –  – تور زمینی آلاچاتی