تجربه تور های آبگرم با مرجع سفر

از تهران, از کرج
2.5 روزه
کلبه جنگلی
مجری تور
- - -
285,000 تومان

یکی از ویژگی های جذابی که می تواند ایران را در لیست مقصدهای گردشگری جذاب قرار دهد مربوط به چشمه های آب گرمی است که در سراسر کشور ما وجود دارند و بدون آنکه تجهیزاتی در آن به کار رفته باشد می توان از آن ها و نهایت لذت را در دل طبیعت برد.

به کنار از تفریح، چشمه های آب گرم دارای خاصیت های درمانی هم هستند که می توانند بسیار به سلامت افراد بسیار کمک کنند. چرا که این چشمه ها دارای ویژگی هایی مثل تحریک فعالیت‌های مختلف بدن، درمان بیماری تنفسی، روماتیسم، بیماری‌های پوستی، بیماری‌های زنان و تورم موضعی، تسکین اعصاب، تنظیم فشار خون، درمان دردهای مفصلی و بهبود دردهای کلیه دارند.

☎ مشاوره و خرید تلفنی ☎ 02188757053 | 09120486636

آب گرم شهر کهنه

یکی از چمشه های آب گرم ایران در شهر قوچان که یکی شهرهای استان خراسان رضوی است و در ۱۴۸ کیلومتری شمال غرب مشهد نیز قرار گرفته است. قدمت این شهر به ۲۵۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد و از صدر اسلام تا اوایل تسلط قوم مغول این شهر نام های مختلفی نظیر آساآک، آشاک، آرسکا، استوا، خوجان و خبوشان نیز داشته است.

سلسله اشکالی اولین حکومتش را در شهر قوچان برپا کرد. چشمه سارهای جاری معروف به آبگرم شهر کهنه در ۱۸ کیلومتری بخش غربی قوچان و به فاصله ۶ کیلومتری  آرامگاه امام زاده سلطان ابراهیم (ع) قرار دارد. این چشمه خود یکی از مهمترین دلایلی است که باعث جذب گردشگری به این شهرستان می شود.

تور آبگرم

تور آبگرم محلات

آبگرم محلات از مجمومه ای از چشمه های آبگرم تشکیل شده که منبع آن از اعماق زمین که گاهی عمق آن به 20 هزار متر می رسد تامین می شود . آبگرم محلات در استان مرکزی واقع شده و فاصله آن از تهران 26 کیلومتر و فاصله زمانی آن به 3 ساعت می رسد .

برای خرید و رزرو تورهای آبگرم محلات با ما در تماس باشید.

09120486636 – 88757053 021

نمایش ستون کناری

هیچ محصولی یافت نشد.