تجربه تور های آبگرم با مرجع سفر

از تهران, از کرج
2.5 روزه
کلبه جنگلی
مجری تور
- - -
285,000 تومان

یکی از ویژگی های جذابی که می تواند ایران را در لیست مقصدهای گردشگری جذاب قرار دهد مربوط به چشمه های آب گرمی است که در سراسر کشور ما وجود دارند و بدون آنکه تجهیزاتی در آن به کار رفته باشد می توان از آن ها و نهایت لذت را در دل طبیعت برد.

به کنار از تفریح، چشمه های آب گرم دارای خاصیت های درمانی هم هستند که می توانند بسیار به سلامت افراد بسیار کمک کنند. چرا که این چشمه ها دارای ویژگی هایی مثل تحریک فعالیت‌های مختلف بدن، درمان بیماری تنفسی، روماتیسم، بیماری‌های پوستی، بیماری‌های زنان و تورم موضعی، تسکین اعصاب، تنظیم فشار خون، درمان دردهای مفصلی و بهبود دردهای کلیه دارند.

☎ مشاوره و خرید تلفنی ☎ 02188757053 | 09120486636

آب گرم شهر کهنه

یکی از چمشه های آب گرم ایران در شهر قوچان که یکی شهرهای استان خراسان رضوی است و در ۱۴۸ کیلومتری شمال غرب مشهد نیز قرار گرفته است. قدمت این شهر به ۲۵۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد و از صدر اسلام تا اوایل تسلط قوم مغول این شهر نام های مختلفی نظیر آساآک، آشاک، آرسکا، استوا، خوجان و خبوشان نیز داشته است.

سلسله اشکالی اولین حکومتش را در شهر قوچان برپا کرد. چشمه سارهای جاری معروف به آبگرم شهر کهنه در ۱۸ کیلومتری بخش غربی قوچان و به فاصله ۶ کیلومتری  آرامگاه امام زاده سلطان ابراهیم (ع) قرار دارد. این چشمه خود یکی از مهمترین دلایلی است که باعث جذب گردشگری به این شهرستان می شود.

تور آبگرم

تور آبگرم لاویج

آبگرم لاویج کجاست؟

آبگرم لاویج یکی ار آبگرم های استان مازندران است که با املاح و گوگرد فراوانی که دارد برای بسیاری از بیماری های پوستی بسیار مفید است . روستای لاویج در دل جنگل های هیرکانی واقع شده به همین دلیل این روستا از فضای جنگلی و زیبایی برخوردار است . فاصله تهران تا روستای لاویج 230 کیلومتر و فاصله زمانی آن 5 ساعت است .

برای خرید و رزرو تورهای آبگرم لاویج با ما در تماس باشید.

09120122879 – 88509785 021

توضیحات تکمیلی آبگرم لاویج

این منطقه کاملا مناسب برای سفرهای گروهی ، کمپینک ،ماجراجویی، پیاده روی و .. است زیرا این منطقه با داشتن فضای وسیع جنگلی و امن امکان برگزاری این گونه سفر ها فراهم می شود.

تورهای طبیعت گردی آبگرم لاویج در مرجع سفر

برای خرید و رزرو تورهای آبگرم لاویج با ما در تماس باشید.

09120122879 – 88509785 021

آبگرم لاویج

تور آبگرم لاویج

قیمت تورآبگرم لاویج

نمایش دادن همه 1 نتیجه

نمایش ستون کناری
نحوه نمایش 9 24 36