تورهای طبیعت گردی جواهردشت استان گیلان ویژه خرداد 99

تورهای جواهردشت با رعایت کامل موارد بهداشتی تحت نظارت شرکت ضدعفونی پاک نهاد

تور جواهردشت

  تمامی تورها با رعایت نکات بهداشتی برگزار می شود

  به منظور رعایت نکات بهداشتی و آرامش خاطر هموطنان عزیز در تورهای گروهی ، تمامی فضای اتوبوس و محل اقامت قبل از ورود شما عزیزان توسط تیم حرفه ای شرکت پاک نهاد ضدعفونی می گردد و به تمامی مسافرین وسایل بهداشت فردی ( ماسک و دستکش یکبار مصرف ) ارائه می گردد .

  تورها و مناطق گردشگری ایران

  تور ماسال (5)

  جواهردشت ، جواهری در گیلان

  ییلاقات و دشت های زیبای گیلان همواره از مقاصد مسافران و گردشگران بسیاری است ، درمیان تمام دشت های پهناور و بی نظیر استان گیلان دشتی سرسبز با مناظر دلربا چون جواهری می درخشد . جواهردشت ( جوردشت ) درزبان گیلانی به معنای بالادشت می باشد که درارتفاع 2000 متری ازسطح دریا قرارگرفته و از جنوب به قله سماموس بلندترین قله گیلان که 3678 متر ارتفاع دارد واقع شده است .
  در روزهای گرم و شلوغ شهری دلمان هوای منطقه ای را می کند که درعین پاکی و دور از هیاهوی شهر درنهایت آرامش ، آب و هوای دلپذیر و خنکی داشته باشد ، جواهر دشت بهترین گزینه ی سفر برای روزهای گرم تابستان است .

  جواهردشت کجاست ؟

  برای رفتن به روستای جواهردشت باید به گیلان خطه ی سرسبز ایران زمین سفرکنید، سپس به شهرستان رودسروازآنجا به سیاهکلرود بیایید، جواهردشت درنزدیکی سیاهکلرود قراردارد.از تهران تا جواهردشت 420کیلومتریا 5ونیم ساعت راه است.برای رسیدن به روستای جواهرنشان رودسر، ازخیاط محله باماشین های شاسی بلند پاترول ( تورآفرود) به جواهردشت بروید. قطعا پیمودن جاده ی جنگلی وپس از آن جاده ی خاکی جواهردشت باماشین های آفرودکه ازجنگل می گذرد،یکی ازهیجان انگیز ترین خاطرات سفرشما خواهد بود . اکنون با دیدن بقعه نقره آقا عباس درورودی روستا، به عروس سرسبز ییلاقات گیلان جواهردشت نزدیک می شوید.

  در جواهردشت خبری از تکنولوژی نیست

  جواهردشت لوله کشی آب ندارد و اهالی روستا ازآب چشمه های زلال و پاک منطقه استفاده می کنند ، قدمت جواهردشت به 300 سال می رسد . بازار محلی ، خواروبار فروشی ، قهوه خانه و تعدادی دکان قصابی در ابتدای روستا قراردارد که مسافران و گردشگران می توانند انواع لبنیات محلی ، رب آلوچه ، سبزی های معطر و سوغاتی تهیه کنند.

  طبیعت جواهردشت

  غالب پوشش گیاهی جواهردشت گیاهی با خواص دارویی فوق العاده ای به نام میش گوش است . درختان پرتقال ، عکاسی از مناظر دلپذیر و سرسبز جواهردشت که مجموعه ای کامل از جنگل های هیرکانی و چرای گوسفندان است ، زمین های زیرکشت سیب زمینی و صرف غذاهای محلی می تواند سفری رویایی را برای شما با تورآفرود جواهردشت رقم زند.

  سوالات متداول تورهای جواهردشت

  بهترین فصل برای لذت بردن از زیبایی های این منطقه ییلاقی فصل بهار و تابستان تا اواسط پاییز است

  تور آفرود جواهردشت برای همه سنین مناسب بوده و آمادگی جسمانی متوسط نیاز دارد

  چشمه دمکش – ساحل چابکسر – رامسر پلازا ( تله کابین… ) جیپ سواری در جاده جنگلی جواهر دشت و ییلاق زیبای جواهر دشت

  سیاهکلرود - روستای جواهرنشان رودسر - بقعه نقره آقا عباس درورودی

  جواهردشت در جنوب قله سماموس بلندترین قله گیلان که 3678 متر ارتفاع دارد واقع شده است .

  برای رفتن به روستای جواهردشت باید به گیلان شهرستان رودسر بروید و ازآنجا به سیاهکلرود بیایید ، جواهردشت درنزدیکی سیاهکلرود قراردارد .

  از تهران تا جواهردشت حدود 420 کیلومتر مسیر جاده ایست

  زمان تقریبی رسیدن به ییلاق جواهردشت از تهران 5:30 ساعت است

  تور جواهردشت

  برای خرید و مشاوره تور طبیعت گردی جواهردشت با مشاوران ما تماس بگیرید

  09120486636 – 02188978242

  برترین تورهای طبیعت گردی جواهردشت استان گیلان در وبسایت مرجع سفر

  نمایش ستون کناری

  هیچ محصولی یافت نشد.