تور سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوآلالامپور + سنگاپور نوروز 99

مبدا حرکت :
از تهران
مدت زمان تور :
7 شب و 8 روز
تاریخ حرکت :
1398/12/23
تاریخ بازگشت :
1399/01/20
وسیله نقلیه تور : ماهان محل اقامت : هتل انتخابی
مجری تور : مرجع سفر
قیمت : 11990000 تومان

بهترین زمان سفر به سنگاپور

سنگاپور جزو کشورهای مقصد گردشگری محسوب می‌شود. اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، می‌توانید از طریق تور سنگاپور به این کشور بروید. چه زمانی، بهترین وقت برای سفر به سنگاپور، است؟ برای سفر به این کشور نمی‌توان یک فصل خاص را مشخص کرد. این موضوع، کاملا به نظر و سلیقه شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید در فستیوال‌ها و نمایشگاه‌های آن، حضور پیدا کنید، بهترین فصل جهت سفر به این کشور، فصل تابستان است. شاید برای برخی از سلیقه‌ها،  بهترین زمان سفر، تعطیلات کریسمس باشد. برخی نیز آب و هوا را در اولویت خود دارند و فصل بهار را ترجیح می‌دهند. با رزرو بلیط برای تور سنگاپور، از طریق سایت، می‌توانید این کشور جذاب و دیدنی‌های آن را از نزدیک نظاره کنید و لذت ببرید.

آب و هوای سنگاپور

سنگاپور در نزدیکی خط استوا قرار گرفته است. هوای آن در فصل زمستان چندان سرد نیست. در این کشور، هوا گرم است، به همین دلیل در تمامی مغازه‌های آن، کولرهای بزرگ طراحی شده است. کشور سنگاپور در طول سال، بارش‌هایی شدید را تجربه می‌کند. این کشور زیبا در فصل‌های خشک، کم بارش است.

سفر در بهار

سنگاپور در بهار، فصل بدون بارش است. بسیاری این فصل را به عنوان بهترین زمان سفر، به این کشور، می‌شناسند. دمای هوا در بهار، در حدود ۲۴درجه بوده و بسیار دلپذیر است. در فصل بهار در این کشور، فستیوال‌های زیادی برگزار می‌شود. فستیوال فیل یکی از این فستیوال‌ها است. در فستیوال فیل، فیلم‌سازانی از سراسر دنیا حضور می‌یابند تا آثار خود را در این رقابت، شرکت دهند.

سفر به سنگاپور در تابستان

تابستان فصل خشکی سنگاپور است. این فصل را خیلی از گردشگران، دوست دارند. تعطیلی مدارس در و دانشگاه، در این فصل، سبب شلوغ شدن آن ی‌شود. سفر به این کشور در فصل تابستان از مزیت‌های زیادی برخوردار است. مسافران، معمولا تابستان را برای سفر به این کشور جذاب، انتخاب می‌کنند تا رویدادهای این فصل را مشاهده کنند. فستیوال‌هایی که در این فصل در سنگاپور برگزار می‌شود، یک ماهه هستند و طرفداران خاص خود را دارند.

سفر در پاییز

با تمام شدن تابستان و شروع فصل پاییز، مسافران این کشور هم کم می‌شوند. با کاهش مسافران و گردشگران، قیمت هتل‌ها و کالاها در فروشگاه‌ها کم می‌شود. می‌توان گفت پاییز، فصل ارزانی این کشور است. پس کسانی که قصد دارند، هزینه کمتری بپردازند، فصل پاییز را برای سفر به سنگاپور انتخاب می‌کنند. یکی از مزیت‌های فصل پاییز، برخورداری از حراج‌ پاییزه و خرید کردن از مغازه‌های آنها است.

سفر به سنگاپور در زمستان

زمستان یکی از فصل‌های پر باران این کشور است. اگر قصد سفر در این فصل را دارید، باید با خود، چتر ببرید. در این فصل قیمت تور و قیمت بلیط هواپیما در این کشور، به میزان قابل توجهی کم می‌شود. این فصل، از فصل‌های خلوت محسوب می‌شود که رویدادهای جذابی در آن، برگزار می‌شود. اگر شما هم قصد سفر با تور سنگاپور را دارید، بهتر است همین الان از طریق سایت اقدام به رزرو بلیط کنید. این که چه زمانی را برای سفر به این کشور، انتخاب کنید، کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

تور سنگاپور مرجع سفر

مرجع سفر برگزار کننده تورهای سنگاپور بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت . رزرو هتل ، ویلا و سوییت در سرتاسر سنگاپور با کمترین قیمت . ترانسفر و لیدر فارسی زبان .

تور سنگاپور 

مرجع سفر برگزار کننده تورهای لحظه آخری سنگاپور با پایین ترین قیمت

معرفی برترین تورهای مسافرتی و تفریحی سنگاپور

نمایش دادن همه 1 نتیجه

نمایش ستون کناری

تور کوآلالامپور + سنگاپور نوروز 99

12,300,000 تومان 11,990,000 تومان