تور کریسمس

آخرین تورهای زمینی کریسمس

مشاهده تورهای آفری ، ارزان قیمت و تخفیف دار کریسمس

تورهای داخلی کریسمس

مشاهده تورهای آفری ، ارزان قیمت و تخفیف دار کریسمس

تور کریسمس

تور کریسمس با مرجع سفر

مرجع سفر برگزار کننده تورهای زمینی و هوایی ویژه کریسمس با  بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت . رزرو هتل ، ویلا و سوییت در سرتاسر دنیا با کمترین قیمت . ترانسفر و لیدر فارسی زبان .

کریسمس با جلوه ای از شکوه کاج های چراغانی

کریسمس در گذر ایام برای بار دیگر با نشانه های دلبرانه، شاداب و با طراوت خود از راه می رسد. کریسمس با سنت های کلاسیک، دلپذیر و فریبنده خود می آید که گرامی بدارند مسیحیان جهان، روزی را که مصادف با تولد حضرت مسیح (ع) است. بنابراین با نزدیک شدن این ایام خوشایند، زمان آن  است که کوله بار سفر چند روزه ای را تدارک ببینید و به بهانه این روزهای پرطمطراق، همسفر با تورهای ویژه کریسمس شوید. آنگاه با تور کریسمس 2020، خود را برای بازدیدی مهیج و سفری جذاب مهیا بسازید.

برگزاری تور کریسمس در باکو

برگزاری جشن کریسمس در استانبول

تور کریسمس 2020 (2020 Christmas Tour )

با شروع سال نو میلادی و آغاز تعطیلات کریسمس در اوایل روزهای ژانویه تورهای ویژه کریسمس، هدایت مسافرت هیجان انگیز شما را به عهده خواهند گرفت. سفر به مقاصدی شوق برانگیز که رنگ و بوی کریسمس را، در سبد گردشگری خود به ارمغان می آورد. باید بدانید که تور کریسمس 2020، چیزی سوای تورهای تابستانی و تورهای زمستانی است. در تور کریسمس به دیداری از بازارهای پر از جذابیت کریسمس و مکانهای جالب توجه و ناشناخته می روید. حتی می توانید در همسفری با تور کریسمس 2020، به استقبال تجربیاتی معتبر رفته و احساسات ماجراجویانه خود را تقویت ببخشید. با انتخاب تورهای ویژه کریسمس در سفر به سرزمینهای اروپایی نظیر سوئیس، آلمان یا مجارستان و … با آغاز سال نو میلادی، سپیدی های زیبای برف به استقبال شما راه می گشایند تا تحفه ای از سرگرمی و ماجراجویی های برفی را پیش کش بنمایند.

تجلی گاه درخشنده نور

کریسمس، سال نو و سرزمین های عجیب و غریب، در همسفری با تور کریسمس 2020 در انتظار شماست. شما باید قادر باشید که با شرکت در جشن ها و فستیوال های رنگارنگ کریسمس، فرهنگ های جالب توجه و متنوع را، در تور کریسمس 2020 کشف کنید. کریسمس با نماد درختان همیشه سبز کاج با برگهای سوزنی و تزئیناتی به مراتب زیبا شناخته می شود. بیایید در تور کریسمس 2020 با تماشای روح افزای درختان بی نظیر کاج که هر یک کوله باری از چراغانی های زیبا  و رنگارنگ را با مهارت و استقامت تمام بر دوش دارند، لذتی وافر ببرید. در تور کریسمس 2020 بابانوئل های چاق و خوش سیما را با شنل و کلاه  قرمز ببینید.

برگزاری جشن کریسمس در ارمنستان

تور کریسمس

تور کریسمس در تعطیلات ژانویه 2020

مرجع سفر  برگزارکننده انواع تور های داخلی و خارجی برای تعطیلات کریسمس 2020 تورها و برنامه های ویژه ای دارد. مرجع سفر اراعه انواع تورها با قیمت و شرایط گوناگون برای تمام افراد را در الویت خود فرار داده. به همیت خاطر میتوان برای تعطیلات ژانویه 2020 از لیست تورهای ویژه کریسمس خریداری نمایید.

ژانویه 2020 با 11 دی 98 تاریخ شمسی مصادف میباشد. تورهای ویژه کریسمس هم تا پایان دی ماه در مرجع سفر ادامه خواهد داشت. که شامل انواع تورهای ارزان قیمت داخلی و خارجی می باشد.